Świetlica zaprasza do udziału
w Szkolnym Konkursie Plastycznym pt. KOSMOS 
Cele:
- rozwijanie zainteresowań tematyką wszechświata
- kształtowanie zdolności plastycznych i wrażliwości estetycznej
- poznanie nowych technik plastycznych i technicznych
 
Regulamin
- konkurs przeznaczony dla dzieci klas I – III,
- format prac dowolny,
- technika prac dowolna,
- prace indywidualne i zbiorowe.
 
Terminy
Prosimy o dostarczanie prac do 14 marca do świetlicy szkolnej (sala 103).
Prace powinny być podpisane: imię i nazwisko autora oraz klasa.
Dla autorów najciekawszych prac przewidujemy dyplomy oraz drobne upominki.
Wystawa prac odbędzie się w terminie: 15.03 – 26.03.19 r.
 
WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ŻYCZYMY POWODZENIA
I BOGATYCH DOZNAŃ ARTYSTYCZNYCH
WYCHOWAWCY ŚWIETLICY

Przypominamy!
Dnia 28.03.2019 r. odbędzie się Międzyszkolny Konkurs dla klas trzecich GWIEZDNE SZLAKI.
Zgłoszenia uczestników przyjmujemy do 08.03.2019 r.
Szczegóły w regulaminie.

Serdecznie zapraszamy!

Uczniowie naszej szkoły uczęszczający na świetlicę szkolną wzięli udział
w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym „Magia Świąt Bożego Narodzenia”.

Zajęli w nim następujące miejsca:

Mateusz Talacha – 2 miejsce
Iga Winiarska – 3 miejsce
Jagoda Fiedziuk – wyróżnienie
Zuzanna Gorajek – wyróżnienie

Serdecznie gratulujemy!

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom, którzy wzięli udział
w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym „Jesienne Fantazje” i zajęli następujące miejsca

 I MIEJSCE

MATEUSZ TALACHA - 8 lat- SP 20
ALEKSANDRA BRZOSKO - 7 lat- SP 20
II MIEJSCE
IGA WINIARSKA - 7 lat- SP 20
III MIEJSCE
MIKOŁAJ ŚWIĄTEK - lat 8- SP 22
JAGODA SZEWCZYK - lat 9- SP 20

Wyróżnienie
ZUZANNA GORAJEK - lat 8- SP 20

Z przyjemnościom ogłaszamy wyniki Międzyświetlicowego Konkursu Plastycznego
„Magia Świąt Bożego Narodzenia”

I miejsce
Matylda Łoch z SP nr 3
II miejsce
Mateusz Talacha z SP nr 20
III miejsce
Iga Winiarska z SP nr 20

Wyróżnienia
Jagoda Pajcz z ZSP nr 14
Jagoda Fiedziuk z SP nr 20
Julia Stasik z SP nr 36
Zuzanna Gorajek z SP nr 20

Dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy zwycięzcom!

WYNIKI MIĘDZYŚWIETLICOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO
JESIENNE FANTAZJE”
I MIEJSCE
DOMINIKA SZYMANEK - 12 lat- SP Rataje Słupskie
MATEUSZ TALACHA - 8 lat- SP 20
ALEKSANDRA BRZOSKO - 7 lat- SP 20
 
II MIEJSCE
NINA SCHOLZ - 7 lat- SP 22
MAJA KOMASARA - 11 lat- Rataje Słupskie
IGA WINIARSKA - 7 lat- SP 20
 
III MIEJSCE
MIKOŁAJ ŚWIĄTEK - lat 8- SP 22
JAGODA SZEWCZYK - lat 9- SP 20
NICOLA MOMOT - lat 8- SP 63
 
WYRÓŻNIENIE
OLGA PYRCZ- lat 7 - SP 39
NOEMI SAŁAMAJ - 8 lat- SP 63
ALEKSANDRA KOBOS - 11 lat- SP Rataje Słupskie
MAGDALENA WYTRWAŁ - 11 lat- SP Rataje Słupskie
ZUZANNA GORAJEK - lat 8- SP 20
HANNA HERTER - 7 lat- SP 24 w ZSP 14
HANNA MAZUR i MARTA ŁOPUSZYŃSKA - 7 lat- SP 24 w ZSP 14
 
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!
JESIENNE FANTAZJE
Strona 6 z 8