W minionym miesiącu zespół wokalny klas 2 w składzie: Hanna Rutkowska 2d, Helena Lewicka 2a, Zuzanna Peciak 2a, Alicja Cieśla 2c, Mia Szabatowska 2c wziął udział w Ogólnopolskim Festiwalu Online „Muzyczne Talenty” zorganizowanym przez Stowarzyszenie Ogólnopolski Ośrodek Kultury Muzyczne Talenty, który miał dwa etapy. W etapie finałowym przyznano nam WYRÓŻNIENIE. Solistka Hanna Rutkowska 2d w tym samym konkursie otrzymała WYRÓŻNIENIE SPECJALNE.

Nasze starsze wokalistki Lidia Gawlik 6a i Ewa Wielgos 8b również dostały się do finału i zostały laureatkami III MIEJSCA w duecie.
Hanna Rutkowska 2d otrzymała WYRÓŻNIENIA w podobnego typu festiwalach o zasięgu ogólnopolskim, tj. w Internetowym Konkursie Piosenki Polskiej „Zaśpiewane Zimą” oraz w Festiwalu Online „Winter Vibes”.

GRATULUJEMY!

konkursy muzyczne

 

Wyniki konkursu
ALFIK MATEMATYCZNY 2023

KLASY CZWARTE

     1. Mikołaj Babczyński IVf - dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie

KLASY SZÓSTE

     1. Tymoteusz Głowacki kl. VIa - dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
     2. Adam Kulka kl. VIc - dyplom uznania za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

 

     W dniach 8 i 9 stycznia 2024 r. odbył się XXVI Festiwal Kolęd i Pastorałek „Leć Kolędo w Świat” w Nysie.

     Pierwszego dnia festiwalu wystąpiła nasza solistka Hanna Rutkowska 2d oraz zespół wokalny w składzie: Hanna Rutkowska 2d, Helena Lewicka 2a, Zuzanna Peciak 2a, Alicja Cieśla 2c, Mia Szabatowska 2c. Dzieci pięknie zaśpiewały na góralska nutę kolędy „Gore Gwiazda” i „Oj maluśki”, oczywiście w odpowiednich góralskich strojach.

     Następnego dnia w kategorii zespołów klas 4-8 zaprezentował się duet Lidia Gawlik 6a i Ewa Wielgos 8b, zajmując II miejsce.

Serdecznie gratulujemy wszystkim występującym!

Nysa

 

     W dniach 02- 03.12. 2023 r. w siedzibie Fundacji Hobbit we Wrocławiu odbył się po raz 31 Festiwal Poezji Śpiewanej „Mimoza”.

     W kategorii do 10 lat występował zespół wokalny w składzie Hanna Rutkowska 2d, Kornelia Dubiel 2e, Jan Ochnik 2e, Alicja Tondel 2e, który oczarował swoimi wykonaniami jury i publiczność. Poza tym pięknie zaprezentowali się solo: Łucja Punda 3e, Hanna Rutkowska 2d i Igor Zieliński 4d. Każdy wykonawca prezentował dwie piosenki.

     W kategorii 11-12 lat wystąpiła Lidia Gawlik z 6a, która została poproszona o trzecią piosenkę (wyjątek regulaminowy), zajmując I MIEJSCE!!!, a konkurowała z najlepszymi w Polsce!!!

Serdecznie gratulujemy naszym wokalistom!

festiwal

 

Strona 1 z 19