Jak co roku wolontariusze przygotowali zabawy Andrzejkowe, wróżby dla uczniów klas 3. Były też domowe ciasta. Pieniądze ze sprzedaży słodkości zasiliły konto wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci.

Andrzejki 2023

 

30 listopada Szkolny Wolontariat Pomagam Innym zorganizował dla uczniów klas 3 imprezę Andrzejkową połączona ze sprzedadzą ciast. Pieniądze z tej sprzedaży zostały przekazane na Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

Szkolny Wolontariat przygotowuje się do wiosennego kiermaszu RZECZY NIEPOTRZEBNYCH. Prosimy o przynoszenie do Sali numer 8 niepotrzebnych zabawek, samochodzików, książek, pluszaków, gier i innych rzeczy, z których już uczniowie nie korzystają. Rzeczy te powinny być kompletne, czyste i w dobrym stanie. Pieniądze ze sprzedaży tych rzeczy już po raz kolejny zasilą konto Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci. Za wszystkie datki z góry serdecznie dziękujemy, bo warto pomagać.

Start

Szkolny wolontariat „Pomagam innym” serdecznie zaprasza na spotkanie organizacyjne osoby chętne do pracy w bieżącym roku szkolnym w najbliższy piątek 2 października o godz. 15.30 do sali nr 12 lub w najbliższy poniedziałek 5 października o godz. 15.30 do sali nr 23.

Opiekunowie wolontariatu