Świetlica szkolna - zapisy

Szanowni Rodzice,

z myślą o sprawnej organizacji roku szkolnego 2024/2025 zwracam się z prośbą o składanie deklaracji zapisu dziecka do świetlicy szkolnej.
Rekrutacja do świetlicy na przyszły rok szkolny odbywa się na następujących zasadach:
     • KARTĘ ZAPISU DZIECKA DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ można pobrać w sekretariacie szkolnym, na portierni lub w formie elektronicznej – formularz deklaracji do pobrania TUTAJ.
     • Czytelnie wypełnioną deklarację należy złożyć w szkole do urny przy portierni z napisem „REKRUTACJA DO ŚWIETLICY NA ROK SZKOLNY 2024/2025”
Termin składania deklaracji zapisu dziecka do świetlicy szkolnej upływa z dniem 30 czerwca 2024 r.

Na karcie zgłoszeniowej proszę wpisać klasę do której uczeń, będzie uczęszczał w przyszłym roku szkolnym (np. uczeń chodzący do klasy 1b – proszę wpisać na karcie klasę 2b ). W przypadku rozpoczęcia edukacji w naszej szkole wystarczy napisać „klasa 1 ”

W tabelce „osoby upoważnione do odbioru” proszę wpisywać tylko osoby pełnoletnie.

Wszelkie dodatkowe zapytania proszę kierować drogą dziennika elektronicznego do kierownika świetlicy Pani Moniki Wudyki, na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub drogą telefoniczną, w godzinach dyżurów (poniedziałek 16:00-17:00, środa 15:00-16:00, czwartek 8:00-11:30).

 

 

Czytany 104 razy