#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci
Tym razem podczas zajęć krawieckich dziewczynki uczyły się jak prawidłowo wymierzyć i wykroić materiał. Przy pomocy nauczyciela stworzyły piękne piórniki, które możecie zobaczyć na zdjęciu. Na zajęciach wykorzystujemy przybory oraz maszyny zakupione w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci
Zapraszamy do obejrzenia wywiadu ze znanym wrocławskim grafikiem Andrzejem Tylkowskim,
który został przeprowadzony w naszej szkole z okazji Dnia Życzliwości. Ależ było interesująco...
Klikajcie w poniższe zdjęcie i przekonajcie się o tym sami.
Miłego oglądania!
Do nagrania wykorzystano kamerę i statyw zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości.
Uczniowie klasy 1d na przełomie października i listopada uczestniczyli w programie promującym czytanie dla klas pierwszych „Czytam sobie z radością”. Na podstawie otrzymanego pakietu książek i innych materiałów zrealizowaliśmy szereg różnorodnych działań związanych z przeczytanymi pozycjami pokazujących pierwszoklasistom, że czytanie może być naprawdę wspaniałą przygodą, która nie kończy się tylko na przeczytaniu książki. Uczniowie doskonale bawili się przy realizacji programu, a na zakończenie działań każdy otrzymał egzemplarz książki do domu. Nasza klasa otrzymała dyplom, a szkoła certyfikat.
Teraz bierzemy udział w konkursie z realizacji programu, w którym do wygrania są wspaniałe nagrody. Trzymajcie za nas kciuki!
Was też zachęcamy do czytania, bo jak mawiała Wisława Szymborska „Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”.

#LaboratoriaPrzyszlosci #LaboratoriaPrzyszłości
Na ostatnich zajęciach dziewczynki uczyły się haftowania na nadrukowanych wzorach. Wymaga to dużo cierpliwości i skupienia. Haftowanie pozwala nam wyciszyć się, odzyskać spokój i daje poczucie sprawczości.
Na zajęciach wykorzystano akcesoria do haftowania zakupione w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Więcej...
Zapraszam uczniów klas 1-8 do udziału
w Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym
Alfik Humanistyczny
Koszt uczestnictwa jednego ucznia w konkursie to 16 zł
Rodzice i opiekunowie prawni uczestników, w chwili wniesienia opłaty za uczestnictwo
w konkursie, wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych uczestnika (klasa, oddział
i numer w dzienniku) na potrzeby realizacji konkursu
Nr konta do wpłat: 32 1020 5226 0000 6102 0492 6277
Termin wpłat: do 27 listopada 2024r.
Termin konkursu: 11 grudnia 2024r. godz. 09:00-10:00
Regulamin konkursu oraz bezpłatnie arkusze konkursowe z lat ubiegłych dostępne są na stronie
Zapraszam serdecznie!
Koordynator konkursu
Agnieszka Strembicka
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
























.jpg)


