Świetlicowy konkurs „Mam Talent”- I edycja

        21 marca 2022 roku odbyła się w naszej szkole I edycja świetlicowego konkursu „Mam Talent”. Na scenie rozbłysło tego dnia 26 młodych talentów. Taniec, śpiew, akrobatyka, recytacja, taekwondo, animacje graficzne oraz ekspresowe układanie kostki Rubika przeplatały się
z zachwytem jury oraz brawami publiczności. Wobec tak wspaniałych prezentacji rozmaitych uzdolnień wyłonienie laureatów na pierwszym etapie okazało się niemożliwe.
      25 kwietnia 2022 roku odbędzie się drugi a zarazem finałowy etap naszego konkursu. Tego dnia o sukcesie zdecyduje talent połączony ze scenicznym wizerunkiem i wiarą we własne możliwości. O szczegółach przebiegu etapu finałowego poinformujemy niebawem bezpośrednio zainteresowanych.

Do drugiego etapu zapraszamy następujących uczestników:

1. Zuzanna Korniak 1A
2. Lisiecki Leon 1A
3. Trio: Lena Gorajek, Hanna Łuszczki, Antonia Marszałek 2A
4. Zuzanna Wójcik 2A
5. Duet: Maja Rogala, Marta Wojsznarowicz 3B
6. Wiktoria Błażejczyk 3C
7. Pola Gorska 3C
8. Zofia Lubicz 3C
9. Duet: Laura Chwaleba, Pola Komorowska 3D
10. Zuzanna Zdanowska 3D
11. Anna Krzeszowska 3E
12. Oliwier Słabolepszy 3E

 

Gratulując wspaniałych występów wszystkim, których mieliśmy zaszczyt podziwiać 21 marca i trzymając mocno kciuki za tych, których zobaczymy ponownie 25 kwietnia, już teraz zapraszamy na kolejną edycję w przyszłym roku szkolnym.

Pamiętajcie : „Jeśli potraficie o czymś marzyć, to potraficie także tego dokonać”. :-)

Koordynatorzy:
Agnieszka Ochalik i Alicja Stefanowska

Swietlicowy Mam Talent  I edycja

Czytany 210 razy