Wyniki konkursu "Bądź EKO dla Wrocławia"

Znamy laureatów IV edycji konkursu „Bądźmy EKO dla Wrocławia”.
W tegorocznej edycji konkursu pod hasłem „Zostań pomocnikiem „SuperBohatera” zgłoszono ponad 450 plakatów, które przedstawiają korzyści płynące z prawidłowej segregacji odpadów lub ich powtórnego wykorzystania. Cieszymy się, że konkurs spotkał się z tak dużym zainteresowaniem młodych Wrocławian,
którzy wykazali się kreatywnością, talentem plastycznym oraz udowodnili, że kwestie ekologii są dla nich niezwykle ważne.
Nadesłane prace zostały, jak co roku, poddane głosowaniu Internautów oraz ocenie Komisji Konkursowej.
Głosy można było oddawać od 2 do 19 listopada. Dziękujemy za każdy oddany głos i Państwa zaangażowanie! Laureatom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

Kategoria klasy V-VIII wybór Internautów:

II miejsce – Jagoda Fiedziuk, Szkoła Podstawowa nr 20 im. Orła Białego we Wrocław

Uczniowie wrocławskich podstawówek zostali również poproszeni o wymyślenie ciekawego, oryginalnego imienia dla naszego SuperBohatera. Spośród wszystkich propozycji wybraliśmy trzy, naszym zdaniem najbardziej kreatywne:

Maria Bławat, Szkoła Podstawowa nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu – imię Wroclunia

Milena Wiśniewska, Szkoła Podstawowa nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu – imię Ekokubłuś

Maria Depta, Szkoła Podstawowa nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu – imię Ekoleżka

Laureaci wraz z nauczycielem, pod opieką których powstały zwycięskie prace oraz dyrektorzy szkół, do których uczęszczają zwycięzcy zostaną zaproszeni na Galę Wręczenia Nagród, która odbędzie się 9 grudnia o godz. 12:00 w Sali Wielkiej Starego Ratusza we Wrocławiu.

Jagoda Fiedziuk

 

Czytany 494 razy