Mistrzostwa Wrocławia w koszykówce

W dniach od 7 czerwca do 14 czerwca 2021 roku nasza szkoła uczestniczyła w Mistrzostwach Wrocławia w koszykówce organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy. Reprezentacja naszej szkoły bardzo dobrze zaprezentowała się na tych zawodach w każdej z kategorii. W sumie zdobyliśmy 6 medali w tym 3 srebrne i 3 brązowe. Również w lidze szkół podstawowych "Basketmania" nasza reprezentacja dziewcząt zdobyła srebrny medal podczas finału.

Wyniki Mistrzostw Wrocławia:
Mistrzostwa Wrocławia w koszykówce 3x3:
Igrzyska Dzieci:
2 miejsce - dziewczęta: M. Rosołowicz, W. Oledibe, N i O. Sawicz - Zabłocka,
3 miejsce - chłopcy - A. Włodarczyk, F. Wrzesiński, M. Góralczyk, J.Łazik,
Igrzyska Młodzieży:
3 miejsce - dziewczęta: S. Bułkowska, M. Drabik, L. Graboń, J. Pełczyńska

Mistrzostwa Wrocławia w minikoszykówce:
2 miejsce - dziewczęta - J. Bąk, M. Bławat, Z. Dorajek, J. Płuciniak, J. Dubiel, W. Oledibe, N. I O. Sawicz - Zabłocka, M. Siejko
3 miejsce - chłopcy - J. Łazik, G. Fast, F. Wrzesiński, A. Włodarczyk, M. Góralczyk, M. Siejko, M. Gawlik

Mistrzostwa Wrocławia w koszykówce:
2 miejsce - dziewczęta - S. Bułkowska, W. Jarząbek, M. Drabik, L. Graboń, J. Pełczyńska

Basketmania Liga Szkół Podstawowych:
2 miejsce - dziewczęta: S. Bułkowska, J. Dubiel, L. Graboń, W. Oledibe, J. Pełczyńska, N. I O. Sawicz - Zabłocka.

Podczas finałów nasza uczennica Weronika Jarząbek doznała poważnej kontuzji kolana. Dużo zdrowia dla Weroniki oraz brawa i gratulacje dla naszych uczniów za tak wspaniałe wyniki.

start