II Milicki Festiwal Kolęd i Pastorałek

Dnia 27.01.2019 r. w Miliczu odbył się II Milicki Festiwal Kolęd i Pastorałek, w którym braliśmy udział jako szkoła. Organizatorami byli: SP nr 1 w Miliczu, Stowarzyszenie na Rzecz Ekologii Humanistycznej EKOS, Parafia pw. Św. Andrzeja Boboli w Miliczu przy współpracy Gminy Milicz, Ośrodka Kultury w Miliczu. Patronat: Arcybiskup Józef Kupny Metropolita Wrocławski, patronat medialny: TVPM‑Telewizja Powiatu Milickiego, Milicka.pl, Głos Milicza.

Z przyjemnością informujemy, że nasz zespół w ograniczonym 4-osobowym składzie: Martyna Mickiewicz 1c, Wiktoria Preiss 1b, Iga Winiarska 1b, Natalia Pawlus 2e zajął II miejsce w kategorii zespoły wokalno- instrumentalne (przedszkola, klasy 1-3). Solistka Weronika Hruszczak z klasy 8b otrzymała wyróżnienie (w kategorii solistów klas VII- VIII i I gimnazjum).
Gratulujemy!