III Międzyszkolny Festiwal Tańca „Roztańczony Wrocław”

Dnia 21.04 wychowankowie świetlicy wzięli udział w III Międzyszkolnym Festiwalu Tańca „Roztańczony Wrocław” zorganizowanym we Wrocławskim Klubie Anima przez Szkołę Podstawową nr 33 we współpracy z Wrocławskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli (w jury metodyk p. Danuta Gromek z WCDN), w którym uczestniczyli tancerze z klubów i szkół Dolnego Śląska. Festiwal ma na celu przede wszystkim popularyzację tańca jako formy aktywnego wypoczynku.

W kategorii taniec disco nasza formacja taneczna w składzie: Palina Baranouskaya, Róża Drobik, Helena Lewicka, Zuzanna Peciak, Kalina Wójciak z 1a oraz Mariia Harashchenko, Agata Kucharzyk, Zofia Stępień, Kornelia Wielgusz, Natalia Wysocka, Julia Zając z 1b zajęła I miejsce, zdobywając złote medale i puchar dla szkoły.

I miejsce zajęli również: duet Helena Lewicka i Kalina Wójciak z 1a oraz solistka Zuzanna Zdanowska z 4d w kategorii taniec współczesny (złote medale).

Duet Lena Gorajek i Hanna Łuszczki z 3a oraz solistka Hanna Łuszczki to laureatki II miejsc, które zakończyły rywalizację w kategorii taniec współczesny ze srebrnymi medalami, a solistka Zuzanna Peciak z 1a zdobyła medal brązowy czyli III miejsce w tej samej kategorii.

Gratulujemy naszym wspaniałym tancerkom!

   tance duet I   tance duet II

dyplom (002)

 

 

 

Czytany 188 razy