28 Festiwal Piosenki Religijnej i Refleksyjnej

Dnia 15.04 w Centrum Kultury w Sycowie odbył się już po raz 28 Festiwal Piosenki Religijnej i Refleksyjnej. Zaprezentowały się w nim zespoły: zespół wokalny klas 1-2: Róża Drobik 1a, Natalia Wilczyńska 1b, Alicja Korga 1c, Pola Malinowska 1f, Maksymilian Nowak 1f, Łucja Punda 2f oraz zespół wokalny klas 3: Hanna Łuszczki 3a, Antonia Marszałek 3a, Oliwia Stodulska 3b, Amelia Zwolińska 3b, Aneta Grabowicz 3c, Igor Zieliński 3d, Zofia Drałus- Chmielewska 3f, Daria Grabowicz 4e, duet Aneta Grabowicz 3c i Antonia Marszałek 3a oraz soliści z naszej szkoły: Amelia Zwolińska z 3b, Igor Zieliński z 3d, Daria Grabowicz z 4e oraz Lidia Gawlik z 5a i Ewa Wielgos z 6b. Poziom festiwalu był bardzo wysoki, brało w nim udział 120 młodych i dorosłych wykonawców z różnych stron Polski. Jesteśmy dumni również z naszej absolwentki, która została laureatką konkursu.

Igor Zieliński został wyróżniony w poważnym repertuarze „Modlitwa o wschodzie słońca” Jacka Wójcickiego w kategorii solistów klas 1-4, otrzymując puchar i dyplom. Zespół wokalny klas 3 również otrzymał wyróżnienie z pucharem w dość obszernej wiekowo kategorii zespołów klas 1-8, wykonując trudną piosenkę z kręgu piosenki filmowej „Nie bój się chcieć”.

Gratulujemy wszystkim naszym uczniom pięknych występów!

Lista laureatów po kliknięciu w poniższy link:
Lista laureatów 28. Festiwalu Piosenki Religijnej i Refleksyjnej w Sycowie - Centrum Kultury w Sycowie (cksycow.pl)