Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dolnośląska Nutka

VII Międzynarodowy Festiwal „Dolnośląska Nutka”

             Miło nam poinformować, że Lidia Gawlik z klasy 6a została laureatką VII Międzynarodowego Festiwalu „Dolnośląska Nutka” zorganizowanego przez MOKiS w Bielawie w dniach 26- 27.04.2024 r.. Po preselekcjach online Lidia zakwalifikowała się do etapu jurorskiego, jak też i Ewa Wielgos z 8b, która ze względu na stan zdrowia nie mogła uczestniczyć w finale. W jury zasiadali: sopranistka dr hab. Joanna Horodko, Artur Orzech- aktualny prowadzący Szansy na sukces i komentator Eurowizji, Tadeusz Seibert oraz Weronika Krystek.

            Lidia wraz z rodzicami tradycyjnie wzięła udział w kategorii rodzinnej, która w całości została nagrodzona przez jury. Uczestnicy festiwalu wzięli udział w wieczornej imprezie integracyjnej, gdzie Lidia zaprezentowała się również na karaoke. Gratulujemy udanych występów!

DOLNOSLASKA NUTKA

 

Czytany 236 razy