Stypendium Samorządu Wrocławia

Dnia 18 września 2019 r. w auli XIV LO we Wrocławiu, odbyła się uroczysta gala, na której wręczono stypendia, przyznane w ramach „Wrocławskiego programu wspierania uzdolnionych PROMOVERE TALENTA”. Wraz z laureatami na galę przybyli dumni ze swoich pociech rodzice, a także nauczyciele. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością przedstawiciele władz miejskich, min. Wiceprezydent Wrocławia – Pani Renata Granowska oraz Dyrektor Departamentu Edukacji – Pan Jarosław Delewski.
W bieżącym roku szkolnym stypendium Samorządu Wrocławia otrzymały trzy uczennice z naszej szkoły: Oliwia Zielińska (tegoroczna absolwentka), Martyna Miksiewicz oraz Maja Siejko.
Naszym laureatkom składamy serdeczne gratulacje, łącząc je z życzeniami spełnienia wszelkich planów i marzeń co najmniej na piątkę z plusem.
20190918 162318sIMG 20190918 1sIMG 20190918s
Czytany 661 razy