"KANGUR MATEMATYCZNY 2019" rozstrzygnięty!

Drodzy Nauczyciele i Rodzice!
Miło nam poinformować, że znane są już wyniki konkursu matematycznego "Kangur 2019".

21 marca 2019 r. po raz dwudziesty siódmy w Polsce odbył się międzynarodowy konkurs "KANGUR MATEMATYCZNY". Organizatorem było Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych.

Kangur Matematyczny  integruje młodzież świata, bowiem w tym samym dniu uczniowie wielu krajów rozwiązują te same zadania, a laureaci mają możliwość wędrówek po świecie. W zawodach mogą uczestniczyć wszyscy uczniowie deklarujący swój udział.

W bieżącym roku szkolnym w konkursie udało nam się zdobyć:

14 wyróżnień:

1 wyróżnienie w kategorii  Żaczek w klasie 2b

1 wyróżnienie w kategorii  Maluch w klasie 3b

1 wyróżnienie w kategorii Maluch w klasie 3c

1 wyróżnienie w kategorii Maluch w klasie 3d

3 wyróżnienia w kategorii Maluch w klasie 4e

1 wyróżnienie w kategorii Maluch w klasie 4d

1 wyróżnienie w kategorii Beniamin w klasie 5c

1 wyróżnienie w kategorii Beniamin w klasie 5h

1 wyróżnienie w kategorii Beniamin w klasie 5e

2 wyróżnienia w kategorii Beniamin w klasie 5g

1 wyróżnienie w kategorii Beniamin w klasie 6a

Wyróżnieni uczniowie zostaną nagrodzeni zgodnie z ustaleniami ogólnopolskiego organizatora.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, dziękujemy opiekunom i życzymy sukcesów w kolejnych potyczkach matematycznych!