XXIV edycjia Wielkiej Nagrody Wrocławia „My Wrocławianie sami swoi czyli najpiękniejsze jest to co przed nami”

W ramach XXIV edycji Wielkiej Nagrody Wrocławia „My Wrocławianie sami swoi czyli najpiękniejsze jest to co przed nami” w MDK KRZYKI odbył się V Powiatowy Konkurs Interpretacji Wokalnej dla dzieci i młodzieży. Koordynatorem projektu są Urząd Miejski Wrocławia oraz Towarzystwo Miłośników Wrocławia. Konkurs odbył się pod patronatem honorowym Miasta Wrocław i mecenatem prof. Danuty Kaczmarek- żony nieżyjącego wrocławskiego artysty Jana Kaczmarka, którego piosenki wykonywali uczestnicy konkursu.

Miło nam poinformować, że laureatkami konkursu zostały, aż trzy solistki z naszej szkoły. W kategorii szkół podstawowych (klasy I- VI) EWA WIELGOS z klasy 3b zajęła III miejsce, w kategorii klas VII - VIII i gimnazjum DOMINIKA GASIK z klasy 8b zajęła II miejsce, a WERONIKA HRUSZCZAK z 8B zdobyła wyróżnienie w konkursie.
Czytany 448 razy