XXVII Międzynarodowy Konkurs Internetowy

XXVII MIĘDZYNARODOWY KONKURS INTERNETOWY
           XXVII INTERNATIONAL ONLINE CONTEST
                      XXVII МЕЖДУНАРОДНЫЙ ДИСТАНЦИОННЫЙ КОНКУРС
                                 ”DIGI-TALENTY ZIMA 2023”

W XXVII Międzynarodowym Konkursie Internetowym „Digi-Talenty Zima 2023” zespół wokalny w składzie: Hanna Łuszczki, Antonina Marszałek - 3A, Oliwia Stodulska, Amelia Zwolińska - 3B, Igor Zieliński - 3D, Zofia Drałus-Chmielewska - 3F otrzymał tytuł LAUREATA II STOPNIA, uzyskując 87/100 punktów od międzynarodowego jury. Uczestnicy festiwalu (260 podmiotów wykonawczych) pochodzili z 13 krajów: Polska, Ukraina, Łotwa, Litwa, Białoruś, Bułgaria, Izrael, Turcja, Belgia, Macedonia, Republika Serbska, Bosnia i Hercegovina, Rosja. Zaprezentowali się w różnych kategoriach: wokalnych, tanecznych, instrumentalnych, cyrkowych, plastycznych i teatralnych.

Link do protokołu:
PROTOKÓŁ.pdf (festivalsinpoland.pl)

Dyplom Zespol Digi Talenty N250D

 

Czytany 223 razy