XIII Festiwal Kolęd i Pastorałek "Świąteczne Śpiewanie 2020"

Dnia 16.01.2020 r. zespół wokalny z klas 1-2 wziął udział w XIII Festiwalu Kolęd i Pastorałek "Świąteczne Śpiewanie 2020". Organizatorem tego festiwalu jest CEKDiM, przy ul. Kołłątaja. Zespół otrzymał jedyną nagrodę w kategorii dzieci młodszych. Dodatkowo Benon Huk z 1e i Daria Grabowicz z 1e otrzymali wyróżnienia za osobowość sceniczną jako jedyni z grona wszystkich uczestników festiwalu przeznaczonego dla zespołów dziecięcych z klas 1-8 szkół podstawowych i domów kultury. Rangę konkursu, na który przyjeżdżają zespoły z całej Polski, podkreślała obecność przedstawiciela Departamentu Edukacji UM – Aleksandry Nestorowicz (kierownik Działu Szkół Specjalnych i Placówek). Nasz zespół otrzymał statuetkę i dyplom oraz słodycze i nagrodę rzeczową.

Skład zespołu: Wanda Paczkowska 0a, Pola Gorska 1c, Laura Chwaleba 1d, Benon Huk 1e, Barbara Skałecka 1e, Anna Krzeszowska 1e, Justyna Bogacz 1e, Karolina King 1e, Daria Grabowicz 1e, Martyna Mickiewicz 2a, Lidia Gawlik 2a, Iga Winiarska 2b, Wiktoria Preiss 2b, Zofia Jędryszek 2c, Antonina Żurkiewicz 2c, Zuzanna Sikorska 2d.

Czytany 383 razy