III Milicki Festiwal Kolęd i Pastorałek

W niedzielę dnia 26.01.2020 r. w Miliczu odbył się III Milicki Festiwal Kolęd i Pastorałek. Konkurs przeznaczony był dla dzieci, młodzieży i dorosłych, zarówno solistów, zespołów, jak i chórów. Organizatorami byli: SP 1 w Miliczu, Stowarzyszenie na Rzecz Ekologii Humanistycznej EKOS, Parafia św. Andrzeja Boboli w Miliczu, współpraca Gmina Milicz, Ośrodek Kultury w Miliczu, Patronat: Arcybiskup Józef Kupny Metropolita Wrocławski, TVPM- Telewizja Powiatu Milickiego, Milicka.pl, Głos Milicza.
 
Zespół wokalny z klas 1-2 w składzie: Laura Chwaleba 1d, Daria Grabowicz 1e, Benon Huk 1e, Barbara Skałecka 1e, Anna Krzeszowska 1e, Justyna Bogacz 1e, Martyna Mickiewicz 2a, Iga Winiarska 2b, Wiktoria Preiss 2b, Zuzanna Sikorska 2d zdobył II miejsce w kategorii zespołów młodszych.
 
Katarzyna Ligucka z 3c zajęła II miejsce w kategorii solistów klas 1-3.
 
Ewie Wielgos z 4b jury przyznało II miejsce w kategorii solistów klas 4-6.
 
Natalia i Oliwia Przybyło z 7b zdobyły III miejsce w kategorii duetów
(obowiązkowy śpiew dwugłosowy).
 
Zwycięzcy otrzymali dyplomy i puchary. Gratulujemy!
Milicz koledy 2020 1      Milicz koledy 2020 2
Czytany 491 razy