VII Międzynarodowy Konkurs Piosenki Popularnej „MUZYCZNA ARENA” w Wilnie

Z przyjemnością informujemy, że
EWA WIELGOS z klasy IV B
została laureatką III MIEJSCA
na VII Międzynarodowym Konkursie Piosenki Popularnej„MUZYCZNA ARENA” w Wilnie (LITWA).
Laureatką I MIEJSCAzostała także nasza tegoroczna absolwentka WERONIKA HRUSZCZAK.
Konkurs odbył się w WileńskiejKarolińskiej Szkole Muzycznej, gdzie równocześnie odbywa się co roku konkurs gry na różnych instrumentach. Występują tam dzieci i młodzież z wielu krajów wkilkukategoriach wiekowych.Kwalifikacje do konkursu odbyły się w czerwcu b.r. w Dworku Chopina wDusznikach Zdroju. Ewa i Weronika zostały wtedy laureatkami Międzynarodowego Konkursu Pieśni iPiosenki Esperanckiej zorganizowanego przez Fundację Inicjatyw Młodzieży w Kłodzku
MUZYCZNA ARENA w Wilnie
Czytany 388 razy