Kwalifikacje wstępne do Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki "Wygraj Sukces"

Dnia 9.05.2019 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kwalifikacjach wstępnych do Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” zorganizowanego przez Tarnobrzeski Dom Kultury. Konkurs odbył się w wielu miejscach w Polsce w dniach 24.04-10.05, a wzięło w nim udział ok. 2500 uczestników. We wrocławskim ośrodku organizatora Fundacji Kierunek Przygoda we Wrocławiu do konkursu przystąpiło ok. 60 solistów w wieku 6-19 lat reprezentujących ośrodki wokalne, głównie domy kultury, z Wrocławia i powiatu wrocławskiego. 15 osób przeszło do następnego etapu, 6 zostało wyróżnionych. Ewa Wielgos z klasy III b została wyróżniona w konkursie.
Bardzo dobrze zaprezentowały się też nasze solistki: Martyna Mickiewicz, Katarzyna Ligucka, Jaśmina Osiadacz, Oliwia Kamińska, Weronika Durbacz, Weronika Hruszczak.

Czytany 634 razy