Dziecięcy Festiwal Kolęd i Pastorałek

     Nasi uczniowie w ostatnim dniu śpiewania kolęd, jakim jest zawsze 2 lutego, wzięli udział w XXII Dziecięcym Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Legnicy zorganizowanym przez Dom Kultury „ATRIUM”.

     Wystąpił 8-osobowy zespół wokalny klas 2 w składzie: Helena Lewicka 2a, Hanna Rutkowska 2d, Róża Drobik 2a, Kalina Szulc 2e, Kalina Wójciak 2a, Zuzanna Peciak 2a, Alicja Cieśla 2c, Mia Szabatowska 2c, , który zdobył WYRÓŻNIENIE oraz solistki Hanna Rutkowska 2d i Róża Drobik 2a, również uzyskując WYRÓŻNIENIA.

     W kategorii średniej ciekawy występ dał Igor Zieliński 4d, a w najstarszej III MIEJSCE zajęła Martyna Mickiewicz 6a z akompaniamentem zespołu fletowego z 6a w składzie: Ewa Kubińska, Klara Łoś i Natan Polakowski.

SERDECZNIE GRATULUJEMY NASZYM WSPANIAŁYM ARTYSTOM!

Więcej zdjęć i wyniki na fb DK ATRIUM:
https://www.facebook.com/DomKulturyAtrium/?locale=pl_PL
Zdjęcia wykonane przez profesjonalnego fotografa "PANA APARATA":
https://www.facebook.com/media/set?vanity=100092314732527&set=a.293609040392918&locale=pl_PL

festiwal   festiwal 1   festiwal 2

 

 

 

Czytany 99 razy