SUKCESY UCZENNIC W FESTIWALACH MUZYCZNYCH

W minionym miesiącu zespół wokalny klas 2 w składzie: Hanna Rutkowska 2d, Helena Lewicka 2a, Zuzanna Peciak 2a, Alicja Cieśla 2c, Mia Szabatowska 2c wziął udział w Ogólnopolskim Festiwalu Online „Muzyczne Talenty” zorganizowanym przez Stowarzyszenie Ogólnopolski Ośrodek Kultury Muzyczne Talenty, który miał dwa etapy. W etapie finałowym przyznano nam WYRÓŻNIENIE. Solistka Hanna Rutkowska 2d w tym samym konkursie otrzymała WYRÓŻNIENIE SPECJALNE.

Nasze starsze wokalistki Lidia Gawlik 6a i Ewa Wielgos 8b również dostały się do finału i zostały laureatkami III MIEJSCA w duecie.
Hanna Rutkowska 2d otrzymała WYRÓŻNIENIA w podobnego typu festiwalach o zasięgu ogólnopolskim, tj. w Internetowym Konkursie Piosenki Polskiej „Zaśpiewane Zimą” oraz w Festiwalu Online „Winter Vibes”.

GRATULUJEMY!

konkursy muzyczne

 

Czytany 164 razy