Luty 2023 r.- Zajęcia krawieckie

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

Uczennice na zajęciach krawieckich w lutym zaczęły poznawać szczegółową budowę maszyny zakupionej w ramach programu Laboratoria Przyszłości. Uczyły się jak prawidłowo nawinąć nić na szpulkę, jak umieścić szpulkę w bębenku oraz jak prawidłowo nawlec nitkę. Pod uważnym okiem prowadzącej, uczestniczki zajęć przełamały strach i zasiadły do maszyny. Nie było łatwo, ale pozytywnych emocji nie brakowało. Ich odważne pierwsze kroki możecie zobaczyć na krótkim filmie, wystarczy kliknąć w poniższe zdjęcie.

Zajecia krawieckie

Wszelkie zdjęcia zamieszczane na stronie są własnością Szkoły Podstawowej nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu. Ich kopiowanie i wykorzystywanie bez zgody dyrekcji SP 20 oraz rodziców dzieci znajdujących się na zdjęciach i filmach jest zabronione.