Styczeń 2023 r. - Zajęcia krawieckie

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

Przez cały styczeń na zajęciach krawieckich dziewczyny pracowały nad utworzeniem kosmetyczki. Samodzielnie dobrały oraz wykroiły materiał, odpowiednio połączyły tkaniny, a następnie obserwowały kolejny etap, jakim było obszycie poszczególnych elementów. Zuzia z 4c uczyła się również obsługi maszyny, zaczęła od doskonalenia umiejętności nawlekania nici. Następnym etapem i umiejętnością, którą nabyły uczestniczki zajęć, było samodzielne zamontowanie zapięcia magnetycznego. Efekty pracy zobaczycie niebawem. Wykorzystane materiały, akcesoria krawieckie oraz maszyna zostały zakupione w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Kliknijcie w poniższe zdjęcie i obejrzyjcie krótką relację filmową z zajęć.

Zajecia krawieckie

 Wszelkie zdjęcia zamieszczane na stronie są własnością Szkoły Podstawowej nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu. Ich kopiowanie i wykorzystywanie bez zgody dyrekcji SP 20 oraz rodziców dzieci znajdujących się na zdjęciach i filmach jest zabronione.

 

Czytany 47 razy