Styczeń 2023 r. - Szkolni Detektywi "Bezpieczne ferie"

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

Szkolni Detektywi z klas 2b, 2c oraz 2d postanowili przypomnieć o zasadach bezpieczeństwa podczas ferii. Tym razem nagrywanie filmu odbyło się bardzo profesjonalnie… uczniowie mieli okazję stanąć na green screenie przed profesjonalną kamerą zamontowaną na statywie. Cały sprzęt wykorzystany do nagrania, obróbki i montażu filmu został zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Kliknijcie w poniższe zdjęcie i zobaczcie efekty naszej pracy

Bezpieczne ferie

Wszelkie zdjęcia zamieszczane na stronie są własnością Szkoły Podstawowej nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu. Ich kopiowanie i wykorzystywanie bez zgody dyrekcji SP 20 oraz rodziców dzieci znajdujących się na zdjęciach i filmach jest zabronione. 

 

 

 

 

 

Czytany 165 razy