Grudzień 2022 r. - Długopis 3d na języku niemieckim

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

Na grudniowych lekcjach języka obcego uczniowie klas siódmych i ósmych wykonywali kartki i formułowali świąteczne oraz noworoczne życzenia w języku niemieckim. W swobodnej i twórczej atmosferze łączyli ze sobą różne materiały: papier czerpany, filc, taśmę dwustronną, twardą gąbkę, pomponiki i elementy stworzone przy użyciu długopisu 3D, zakupionego z programu Laboratoria Przyszłości. Okazało się, że to idealne zestawy do tworzenia kreatywnych i pomysłowych kartek.  
Przy tworzeniu prac młodzież ćwiczyła cierpliwość, dokładność, organizację i właściwe planowanie kolejnych zadań. Cześć naszych dzieł została wysłana do czterech szkół (w Białej Podlaskiej, Radomiu, Długowoli i Dębicy) w ramach mini projektu przesyłania sobie nawzajem życzeń świątecznych po niemiecku.  Za artystyczne wsparcie serdecznie dziękuję Pani Elżbiecie Ziółkowskiej. 

Edyta Ćwiklik

Kliknijcie w poniższe zdjęcie i zobaczcie filmową relację z tworzenia kartek.

 

laboratoria przyszłosci j. niem.Wszelkie zdjęcia zamieszczane na stronie są własnością Szkoły Podstawowej nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu. Ich kopiowanie i wykorzystywanie bez zgody dyrekcji SP 20 oraz rodziców dzieci znajdujących się na zdjęciach i filmach jest zabronione. 

 

 

 

Czytany 38 razy