Listopad 2022 r. - zajęcia krawieckie

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

Kolejna część listopada była pracowita i owocna. Dziewczyny na podstawie szablonu, samodzielnie dobrały materiał oraz stworzyły wykrój z którego powstał portfel. Poprzez dobór materiałów, każda uczennica ma możliwość wyrażania siebie. Niektóre z dziewczyn, pierwszy raz korzystały z żelazka, które w pracowni krawieckiej jest nieodzownym elementem. Każdy portfel jest zapinany na ozdobne napy, co wiązało się z poznaniem nowego przyrządu, jakim jest napownica. Całość została zszyta, maszyną zakupioną w ramach programu Laboratoria Przyszłości. Wszystkie prace możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach – wyszły cudnie. Kolejny projekt będzie już w klimacie Świąt Bożego Narodzenia, czekajcie na efekty.

IMG 20221201 WA0000

 

 

Czytany 44 razy