Listopad 2022 r. - Szkolni Detektywi "Poszukiwania jesieni"

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

W listopadzie Szkolni Detektywi z klas 2b, 2c oraz 2d wraz z wychowawczyniami wybrali się na poszukiwania jesieni. Poszukiwania zostały zarejestrowane za pomocą przenośnej kamery cyfrowej zakupionej w ramach programu Laboratoria Przyszłości. Nasi detektywi świetnie poradzili sobie z nowym wyzwaniem. Ale czy udało się odnaleźć jesień? Kliknijcie w poniższy kadr i przekonajcie się o tym sami!

Szkolni Detektywi start

 Wszelkie zdjęcia zamieszczane na stronie są własnością Szkoły Podstawowej nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu. Ich kopiowanie i wykorzystywanie bez zgody dyrekcji SP 20 oraz rodziców dzieci znajdujących się na zdjęciach i filmach jest zabronione.

 

 

 

Czytany 231 razy