Zapraszamy Państwa do skorzystania z wyjątkowego prezentu świątecznego,
jakim jest okazja posłuchania MINI wykładu ( około 30 min) p. Renaty Gut dla Rodziców uczniów:

klas I-III we wtorek 13 grudnia - duża sala gimnastyczna - g. 17.00
klas IV-VIII środa 14 grudnia- duża sala gimnastyczna - g. 18.15 do 18.45 - między zebraniami klas 4-6 i 7-8.

Wigilijna opowieść będzie o tym, co warto wiedzieć, jako RODZIC, by budować ADEKWATNE poczucie własnej wartości swojego dziecka z pokolenia " Płatków śniegu".
Opowieść przybliży nam wszystkim cechy charakterystyczne dzieci z tego pokolenia oraz podpowie JAK obserwować talenty i mocne strony dziecka. Dostaną Państwo też dodatkowe informacje, JAK rozpoznać dziecko Wysoko Wrażliwe i jakie warto mu zapewnić warunki, był mogło żyć i rozwijać się w równowadze i zdrowiu.
Pani Renata udostępni nam również literaturę w tym temacie oraz arkusz obserwacji, dzięki któremu można rozpoznać u siebie i u dzieci cechy osoby Wysoko Wrażliwej.

Serdecznie zapraszamy na nasze spotkanie i wyjątkową Wigilijną opowieści o życiu, zdrowiu i budowaniu szczęścia rodzinnego w tych szalonych czasach.

Dyrekcja szkoły i całe Grono Pedagogiczne.